FOTO/ Mozzik sapo na tregoi se do jetë një baba i përkushtuar

Prej kohësh qarkullon lajmi se Loredana e Mozzik është në një pritje të ëmbël.

Edhe pse faktet janë të pakundërshtueshme çifti akoma nuk e konfirmuar lajmin.

Së fundmi Mozzik na ka habitur me foton që ka publikuar në ‘Instastory’.

Ai do të bëhet baba në një moshë të vogël, por që tani ka filluar të kuptojë rëndësinë e rolit të tij.

Në foto ai tregon sakrificën që bëjnë prindërit për fëmijët dhe vështirësitë që përballen për ta çuar drejt së ardhmes të sigurtë.

Dhe me foton e publikuar nga reperi besojmë se nuk ka më dyshime,çifiti është në pritje të ëmbël.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here