E martë, Mars 19, 2019
SHOW BIZ Kur puthesh me pasqyrën

Kur puthesh me pasqyrën

Ajo njihet për shfaqje të formave të saj nëpër rrjetet sociale dhe pasarelat e mbarë botës.

Emily Ratajkowski është vërtet në formë, sidomos në foton që postoi këtë të mërkurë duke pozuar ngjitur me pasqyrën e tualetit.

Imazhi që postoi në Instagram i shfaqte format e saj më të zmadhuara se zakonisht

Duke veshur një fustan të gjelbër që ishte aq i thjeshtë sa ishte joshës, modelja shkëlqeu nën dritën e vetme të tualetit.

Flokët e saj të gjata ngjyrë kafe ranë poshtë prapa dhe një palë vathë me varëse të argjendta kapnin një prekje të ndriçimit.

Emily aktualisht po shijon disa kohë në ‘Qytetin e Dritës’, edhe mbetet e paqartë  nëse është punë apo për kënaqësi.

Javën e kaluar, Emily kaloi pak kohë duke treguar linjën e vet të veshjeve.

Dizenjuesja ndau një video në Instagram, ku dukeshin një palë rrobabanjo të kompanisë së saj Inamorata të cilat kushtojnë  160 dollarë.

Modelja 27-vjeçare  pozoi duke shfaqur një imazh të zjarrtë, në një tualet në Paris.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here