Sot në Durrës, koncerti i parë i Unikkatil në Shqipëri (DETAJE)

Reperi më i famshëm shqiptar Unikkatili mban sot në Durrës një koncert madhështor dhe kjo është hera e tij e parë në Shqipëri. Unikkatil, reperi më rebel dhe i shumëpërfolur në gjithë rrjetet sociale, si një artist që me tekstet e tij ka krijuar shumë debate, do të performojë në stadiumin e Durrësit me një atmosferë mbarë kombëtare.

I njohur për karakterin e tij enigmatik, ai shfaqet shumë rrallë nëpër videoklipet e tij. Vetëm 4 ditë pas publikimit të këngës së re, Unikkatil pritet të vijë në stadium më shumë elementë kombëtare.

Ky është koncerti i dytë pas atij të Kosovës 5 vjet më parë dhe është organizuar deri në detaje nga Cinco Cavalli me mbështetjen e Digitalb.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here