Tërmetet nuk ndalen, tre goditje natën. Ja ku u zhvendosën lëkundjet

Edhe pse paniku duket se mbeti pas, termetet vijojne te lekundin vendin, duke goditur disa zona.

IGJEUM ka regjistruar gjate nates se sotme se paku 3 termetet. Ajo qe shihet eshte nje zhvendosje e zones nga Lalezi ku ka qene perqendruar, drejt Fushe-Krujes e Korces, ku eshte regjistruar edhe lekundja e fundit per daten 12, pikerisht ne oren 03:37.

Sipas specialistëve këto lëkundje janë normale pasi atyre të pak ditëve më parë dhe se nuk ka rrezik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here