E rëndë/ I varfër dhe i papunë, babai i dy fëmijëve i jep fund jetës duke u vetëvarur

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mashkullore të Gjirokastrës.

Mësphet se një 33-vjeçar, baba i dy fëmijëve të mitur është gjetur i vetëvarur, në rrethana ende të paqarta.

Viktima është identifikuar si Florian Resuli.

Mendohet se një nga shkaqet kryesore që ka çuar 33 vjeçarin të marrë këtë vendim fatal për jetën kanë qenë kushtet e vështira ekonomike të familjes Resuli.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here