Pas koncerteve në Tiranë, Ermal Meta takon Rita Orën: Jemi shqiptarë (FOTO)

Më 1 qershor Ermal Meta dhe më 3 qershor Rita Ora dhanë koncert madhëshor në sheshin “Skëndërbej”. Dy këngëtarët shqiptar mahnitën famsat me muzikën e tyre dhe këngët e fundit që tashmë janë kthyer në hit.

Menjhëherë pas përfundit të koncerit Rita Ora u nis drejt Veronës, Italisë nga ku zhvilloi një koncert tjetër. Aty këngëtarja nga Kosova takoi edhe këngëtarit tjetër shqiptar, kantautorin Ermal Meta. Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ky I fundit me një foto të postuar në Instagram me Rita Orën.

Pas përfundimit të koncertit, Ora është nisur menjëherë drejt Veronës, Itali, aty ku ka një tjetër koncert madhështor. “Shqiptarë. Rita Ora ❤Al”- shkruante Ermali krah fotos.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here