Moti sot, surprizat që iu presin

Dita e Enjte 17 Maj – Moti do të jetë me kthjellime dhe alternime të pakta vranësirash.

Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi  7  m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,2 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

  • Zonat malore – 8/24°C;
  • Zonat e ulëta – 14/26°C;
  • Zonat bregdetare – 14/25°C.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here