Basha: Sot pasuritë e familjes Xhafaj duhej të ishin në hetim

Kryetari i PD-së po mban fjalën në foltoren e Kuvendit: Sot pasuritë e familjes Xhafaj duhej të ishin në hetim. Dje Agron Xhafaj u përcoll me ngut në Itali fshehtas dhe me urgjencë. Edi Rama dhe Fatmir Xhafaj janë të zënë me një punë tjetër, se çfarë do ta marrim vesh shumë shpejt

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here