VIDEO/ Çfarë po ndodh me Ramën, shikoni lëvizjet e syve të tij

Protesta për heqjen e taksës të “Rrugës së Kombit” ka ngjallur një reagim të fortë te qytetarët shqiptarë, kjo  dhe për arsyen se u dhunuan e burgosën qytetarë të cilët i dolën kundër një padrejtësie.

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama doli në një konferencë për mediat, ku u shfaq i çorientuar duke quajtur qytetarët e Kukësit vandalë dhe se morën atë që meritonin. Siç shihet dhe në video Rama lëviz sytë në mënyrë të pakontrolluar duke shfaqur hapur nervozizmin dhe inatin e tij ndaj qytetarëve që dolën kundër urdhrave të tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here