Ja si ndodhi vrasja mes dy shokëve në Shkodër

Të pirë dhe të nxehur janë ngritur nga tavolina ku po trokisnin gotat në një lokal në Hotin e Ri dhe janë grindur me njeri-tjetrin. Në nerva e sipër, Kristian Shkambi i ka ngulur thikën për vdekje shokut të tij më të ri Kol Fermasi dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

LEXO EDHE  Zgjedhja e Prokurorit të Përgjithshëm/ Gjata: Arta Marku u keqpërdor deri në fund nga Rama

Fermasi ka rënë në tokë i përgjakur, kurse Shkami në panik ka nxituar të largohet, por Policia e ka kapur me shpejtësi jo larg vendit të ngjarjes.

Hetuesit janë mbledhur provat në vendin e ngjarjes.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here