Aksidenti i Ermal Mamaqit: Përqafoja djalin dhe qaja

Teksa ishte i ftuar dje ftuar në emisionin më të ri të TV Klan, “Në Kurthin e Piter Pan”, aktori i njohur dhe i dashur per publikun, Ermal Mamaqi ka prekur te gjithe teksa ka kujtuar aksidentin e ndodhur dy vite më parë në Ferizaj.

“I dola përpara një rrethrrotullimi, makina ime u bë gjysmë. Kur shkova në shtëpi, aty e kuptova çfarë kisha rrezikuar.

LEXO EDHE  Monika Lubonja për Ilir Shaqirin: Më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës

Takova djalin, e mora në krahë dhe fillova të qaja. Djali më shihte”, tregoi Ermali.

Në fund moderatori dha një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë shoferët. “I bëj thirrje shoferëve vendosni një foto të fëmijëve tuaj tek kilometrazhi dhe do t’ju ulet gazi automatikisht”, përfundoi Ermali.