Video/ Ja si i ngre temperaturat në rrjet kjo modele

Alexis Ren njihet për fizikun e saj mahnitës dhe është bërë e famshme si një yll i Instagramit, pasi një fotografi e saj me bikini u bë hit në internet.

Por modelja nuk i ka lënë asgjë imagjinatës këtë të dielë, duke bërë një video shumë provokuese në kuadër të kalendarit të revistës Love.

E veshur me të brendshme, 21-vjeçarja nuk e lë askënd të qetë me lëvizjet e saja.
Xhirimi i saj është bërë në një palestër boksi, ndërsa bukuroshja ngacmon gjininë e fortë me të pasmet e saj.

Bukuroshja nga Kalifornia ka tërhequr vëmendje të madhe duke e ekspozuar thuajse në tërësi pjesën e pasme teksa i bën disa ulje-ngritje.
Për të tërhequr akoma më shumë vëmendje, Alexis i ka kushtuar rëndësi edhe pjesës së gjoksit të bëshëm.

Disa nga lëvizjet, ajo i ka bërë si pjesë të disa ushtrimeve, që ka zgjedhur t’i bëjë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here