Lotaria Amerikane/ Ambasada nxjerr 5 këshillat kryesore për aplikuesit, shihni videon

Ambasada Amerikane ne Tirane kujton gjithe te interesuarit se afati i aplikimit per Lotarine Amerikane mbyllet ne oren 18:00 te dates 22 nentor.

Te gjithe ju qe jeni te ineteresuar, por ende nuk keni bere apliminin, shihni kete video me 5 keshillat kryesore qe jep ambasada per nje aplikim te suksesshem.

“Mos harroni se periudha e regjistrimit për Lotarinë Amerikane përfundon më 22 nëntor 2017, në orën 18:00. Të gjithë ju që do aplikoni, shihni këtë video me pesë këshillat e mia kryesore. Lexoni udhëzimet këtu: https://goo.gl/5SjV6h dhe aplikoni këtu: http://dvlottery.state.gov Ju urojmë fat!”- shkruan ambasada.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here