Kjo është arsyeja e vetme që Selena i dha Justin një shans të dytë

Nuk është më lajm që Justin Bieber dhe Selena Gomez janë rikthyer. E gjitha ndodhi kaq papritur sa askush nuk po e besonte dot. Nga një lidhje në dukje e lumtur, që Selena kishte krijuar me Abelin, ajo i dha fund duke u rikthyer menjëherë me ishin e saj.

Por duket se e gjitha kjo e ka një arsye, dhe është shumë e thjeshtë. Justin është dashuria e parë e Selenës dhe kjo mjafton. Ai do të ketë gjithmonë një vend në zemrën e saj. Ndërsa ajo ka shpresuar gjatë gjithë kësaj kohe që do të vinte momenti dhe rrethanat të ishin të volitshme që ata të dy të ktheheshin bashkë,” tregon burimi.

LEXO EDHE  Princi saudit i hakoi telefonin njeriut më të pasur në botë dhe i nxjerr sheshit tradhtinë

Selena ka parë gjithmonë tiparet e mira të Justin-it dhe ai është po tregohet më i matur dhe më i sigurt në atë që do. Koha që po kalojnë bashkë po i bën të dy shumë të lumtur dhe kanë kuptuar se janë bërë për njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here