Ja ndryshimi i Aurela Hoxhës nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram

Aurela Hoxha tashmë është më në formë se kurrë por shikoni si ishte në fotot e para në Instagram para shumë vitesh.

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për fashionisten, Aurela Hoxha. S

i gjithmonë Aurelën më shumë do e shohim me bikini sesa të veshur me rroba, dhe nuk ka bërë cudi fakti që në foton e parë të saj të instagramit ajo shfaqet mjaft seksi dhe bukur në bikini dhe duke pushuar në Las Vegas dhe bionde.

Edhe pse si foto ka shumë pak pëlqime por në kohën e atëherëshme  mund të themi se ishte pak mirë jo shumë mirë.  Kjo foto është postuar nga Aurela në vitin 2013 në 2 prill dhe ka 92 “Like” dhe 2 komente.

Ndërsa sot e shohim brune dhe përsëri mjaft tërheqëse. Sot Aurelën e shohim me shumë pëlqime dhe mbi  400mijë ndjekës në Insta. Fotoja e fundit ka mbi 6mijë like dhe mbi 60 komente.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here