FOTO-LAJM/ 2 mijë policë rrethojnë Kryeministrinë, pak para protestës së opozitës

Rreth 2 mijë forca policore janë angazhuar për ruajtjen e rendit dhe sigurisë, pak minuta para nisjes së protestës së opozitës së bashkuar.

Mësohet se efektivët e policisë kanë ardhur nga drejtoritë e policisë së rretheve. Automjetet e policisë kanë rrethuar Kryeministrinë.

LEXO EDHE  Ruçi "kërcënon" BE: Lexoni me kujdes rrezikun që i kanoset Rajonit

Po ashtu janë shtuar kontrollet në akset kryesore hyrëse dhe dalëse në kryeqytet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here