“Ju tregoj arat e Paulin Stërkaj me kanabis”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar të tjera foto ku denoncon mbjelljen e kanabisit në veri të vendin dhe akuzon deputetin socialist, Paulin Stërkaj.

“Arat e Pavlinit në majë të Golishit, ku rriten zanat dhe kanabisi i deputetit Stërkaj”, shkruan Berisha në facebook dhe më pas publikon mesazhin e një banoreje të zonës.

LEXO EDHE  Përplasjet në PD, Gjata: Situata zgjidhet vetëm përmes një votimi

Kanabisi është bërë prej ditësh molla e sherrit mes opozitës dhe maxhorancës, pasi vetë policia deklaron sipërfaqe të tëra të mbjella nga veriu në jug. Opozita akuzon maxhorancën se është ajo vetë që korr fitimet.

berisha-fb-kanabis-1 berisha-fb-kanabis-2 berisha-fb

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here