Modelja shqiptare pozon nudo (Foto +16)

Shqipe Dreshaj, modelja e njohur shqiptare ka vendosur t’i thyejë kufinjtë duke pozuar tërësisht nudo.

Fotografi Avni Selmani ka realizuar foto-albumin me Shqipen duke lënë me gojë hapur shumë fansa të saj.

LEXO EDHE  Tragjike! Po xhironte video për YouTube, vloggeri i famshëm rrëzohet për vdekje në Alpet italiane

Trupi i saj tepër seksi dhe fotot profesionale të Selmanit kanë sjellë një set tepër provokues.

aaaa nudo-2_1459597150-1163539 shqipe-dreshaj-nudo-600x500

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here