Ish-anëtari i Big Brother zë të dashur të re

Toros i “Big Brother 4”, i njohur për protagonizmin e tij jo vetëm brenda lojës, po dhe pas daljes nga ky “reality show” po përjeton momente të bukura në jetën private.

Pikërisht në Venecia, qyteti italian ku ai jeton prej vitesh, ai ka njohur dashurinë e tij, një modele seksi 24 vjeçare. Duket që shkojnë shumë si çift dhe janë të dashuruar nga foto që kemi mundur të sigurojmë. Edhe pse kanë vetëm dy muaj bashkë, ata ndihen sikur njihen prej vitesh dhe të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. E dashura e tij është veneciane dhe modele e njohur në Itali.

LEXO EDHE  VIDEO/ Stuhia e rërës “zhduk” qytetin

Ata po kalojnë momente të lumtura dhe duket se kanë gjetur dashurinë e vërtetë.
Screenshot_7PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here