Dikush i nxjerr gjoksin Jessica Hayes (Foto +16)

Ajo di si të bjerë në sy në publik dhe e bën më së miri. Bëhet fjalë për Jessica Hayes e cila zbuloi gjoksin e saj në rrugë teksa po shkonte me shoqërinë e saj në një klub nate në Brentwood, Essex.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe shumë të hapur Hayes ka tërhequr vëmendjen e paparacëve.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here