Sherr me thika në Durrës, dy të plagosur

Plagosje me thika në Durrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen numër 5. Sipas burimeve zyrtare bëhet me dije se janë dy të rinj që janë plagosur pas një sherri mes tyre.

Mësohet se konflikti ka nisur për motive banale me zënka me fjalë e më pas të rinjtë kanë nxjerrë thikat. Ata kanë qenë shokë prej kohësh, por nuk dihet se çfarë motivi i ka shtyrë drejt këtij konflikti.

LEXO EDHE  Aksidenti me 10 viktima dhe 48 të plagosur, media kroate: Ja çfarë e shkaktoi

Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin trajtimin mjekësor. Emrat e tyre nuk dihen ende.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here