Asfiksohet nga tymi, humb jetën 61-vjeçari

Një 61-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e rënies së zjarrit në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në Poliçan, ku shtetasi K.Z jetonte i vetëm.

“Nga kqyrja e trupit nuk u konstatuan shenja dhune dhe nga kryerja e autopsisë rezultoi se shkaku i vdekjes ka ardhur si pasoj e mbytjes nga tymi, asfiksi dhe më pas ka ndodhur edhe djegia e trupit.Nga kqyrja e banesës rezultori se zjarri ka rënë si pasoje veprimeve të pakujdesshme të vetë të dëmtuarit, i cili ka qënë përdorues alkoli dhe mund të ketë lënë të ndëzur ndonjë qiri”, sqaron policia.

LEXO EDHE  "Ballkani i hapur", Berisha: Nismë që e çon Ballkanin drejt hapësirës euroaziatike


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here