Çiftet e lumtur me shumë vite diferencë, ja cilët janë (Foto)

Çiftet e botës së showbiz janë ndoshta shëmbulli më i mirë për të dëshmuar se dashuria nuk njeh moshë. E pikërisht, janë disa çifte të cilët kanë diferencë të madhe moshe dhe janë shumë të lumtur bashkë.

Duket se nga pajma e jashme nuk ka ndonjë diferencë të madhe për të dalluar vitet e moshës, ajo që ne shohim është përshtatshmëria e këtyre çifteve.

Sido që të jetë, vitet janë vetëm numra dhe është ndoshta edhe zakon që mashkulli të jetë disa vite më i madh se vajza.

LEXO EDHE  E rrethuar nga luksi, Luana Vjollca tregon shtëpinë e saj të re në Prishtinë (Video)

Më poshtë janë disa nga çiftet që kanë diferencë në moshë:

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here