Modelja 47- vjeçare, ja në çfarë forme paraqitet (Foto)

Kjo modele është frymëzimi i të gjitha grave 47- vjeçare që ende dëshirojnë të ketë një trup perfekt. Në këtë set fotografik, Kelly Bensimon tregon siluetën e saj ende në formë të përkryer.

Sajë punës së saj në palestër dhe kujdesit ndaj ushqimit, modelja 47 vjeçare ka një trup të tonnifikuar dhe krenare për ta ekspozuar. Kelly, ish ylli i Real Housewives of New York u duk në terrenin e saj të prefruar me një palë bikini portokalli gjatë disa momenteve në plazh në Florida.

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here