Kur kirurgjia plastike ju shndërron në “Mostra” (Foto)

Kjo është një foto-galeri e frikshme e ndërhyrjeve më të dështuara të kirurgjisë kozmetike.

Operacionet kirurgjikale estetike janë bërë tashmë kryefjala tek disa persona për të patur pamjen që dëshirojnë. Disa ja arrijnë qëllimit, disa mbeten në tentativë dhe disa të tjerë u shkon kaq keq sa nuk duan ta shohin më veten e tyre. Ekzagjerimi i përmasave të tipareve ndonjëherë i bën njerëzit të fiksuar. Por, edhe kopertinat e revistave dhe personazhët e ekranit po luajnë një rol të madh në fiksimin e të rinjve për të qenë perfekt në jetën e tyre të përditshme.

(Boldnews)

LEXO EDHE  Ndërpreu performancën dhe nisi të bërtiste në mes të skenës, çfarë i ndodhi Billie Eilish (Video)


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here