Foto/ Jessica Alba në formë të përkryer bashkë me burrin e saj në Hawaii

Aktorja, Jessica Alba është fotografuar në një nga plazhet në Hawaii në Muai në shoqërinë e bashkëshortit të saj Cash Warresn. Duket se Alba po i shijon pushimet në maksimum në një formë fizike të përkryer.

Bukuroshja 34 vjeçare ka gjetur pak kohë nga angazhimet e saj të shumta për të pushuar. Ajo shfaqet me bikini të zeza duke shijuar detin dhe diellin që ofron Hawaii.

LEXO EDHE  FOTO/ Vajza e Donald Trump ‘kapet mat’ ngjitur me Shqipërinë, shijon pushimet verore me të dashurin

Në njërën prej fotove ajo është fotografuar duke puthur Warren.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here