Jessica Alba në plazh, tregon format mahnitëse (FOTO)

Jessica Alba ka treguar trupin e saj dinjitoz, me forma dhe te tonifikuar ndersa ka dale në plazh të martën.Aktorja dukej shumë e qetë me një palë bikini ngjyrë të kaltër dhe të bardhë, larg familjes së saj në Hawaii. 35-vjecarja kishte lidhur edhe një këmishë ngjyrë kafe rreth belit të saj kur ajo doli uji.

LEXO EDHE  Intervista e Dua Lipës/ Koncert në Tiranë? Surprizë! Unë mburrem që jam këtu


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here