Foto / Çifti i këngëtarëve anglez lë “nam” në publik

Këngëtarët Stevi Ritchie dhe Chloe Jasmine Whichello, janë vënë në qendër të komenteve të mediave britanike pasi shpesh janë parë në publik duke mos u përmbajtur në skenat e tyre të dashurisë.

Ata kanë pak kohë që janë fejuar dhe duket se dashuria e tyre është e papërmbajtshme. Çifti është fotografuar ndërsa ishin duke shijuar diellin në plazhin publik të Marbella­s.

LEXO EDHE  Dua Lipa promovon vendin teksa shijon pushimet në jug: E bukura Shqipëri

Çifti anglez që u njohën në ‘X Factory 2014’, duket se e kanë tepruar pak me afrimitetin dhe skenat e dashurisë ndaj njëri­-tjetrit. Ata shfaqen duke u puthur ‘vend e pa vend’ dhe mediat britanike nuk i kanë lënë pa i komentuar.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here