Sulmet në Bruksel përmes fotove

30 persona mbetën të vrarë nga sulmet terroriste në Bruksel, ndërsa 230 të tjerë të plagosur. Flamujt në Belgjikë janë ulur në gjysmë shtizë dhe qeveria ka shpallur 3 ditë zie kombëtare. Po çfarë ndodhi mëngjesin e sotëm në aeroportin dhe metronë e Brukselit ku 4 shpërthime tronditën jo vetëm Belgjikën por edhe të gjithë Evropën? Ja disa nga momentet më tragjike në foto

LEXO EDHE  Kishte gëlltitur 40 porcione me kok*inë, arrestohet 28-vjeçari

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here