ISIS publikon foton e fëmijës pa jetë: Do të godasim sërish!

Pas 4 sulmeve terroriste, policia belge është vënë në ndjekje të të dyshuarve, ndërsa ISIS që ka marrë autorësinë e tyre vijon të dërgojë mesazhe kërcënuese.

“Ky është një shpagim për ato që Europa ka bërë në Irak dhe Siri”, thuhet në një mesazh në rrjetet sociale nga faqja zyrtare e IS.

LEXO EDHE  Gabimi i kushton jetën vajzës së re

Më tej ata kanë publikuar edhe një foto të një fëmije pa jetë. “Do të godasim sërish, përgatituni”, thuhet në një tjetër mesazh kërcënues të Shtetit Islamik.

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here