Këta janë 4 kamikazët e Brukselit (FOTO)

Policia belge ka shpërndarë disa foto për të cilët thuhet se janë personat që kanë shkaktuar atentatet vdekjeprurëse në Bruksel. Në këtë foto janë 4 personat, 3 prej të cilëve kanë qenë në aeroportin e Brukselit dhe një tjetër në metro. Nga sulmet mbetën të vrarë 30 persona dhe u plagosën 230 të tjerë. Autorësinë e mori përsipër Shteti Islamik.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kapen mat policët që po bënin s*ks në veturë gjatë orarit të punës

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here