Foto/ Aktorja britanike arrin të dobësohet, ja si e ekspozon trupin e saj

Aktorja e mirënjohur angleze, Gemma Atkinson ka arritur të rikthejë trupin e saj në formë pas një pune të vështirë. E kënaqur me rezultatin duket se aktorja është shumë e lumtur që ka arritur të ketë trupin që ka dëshiruar.

LEXO EDHE  George dhe Amal Clooney prindër për herë të dytë

Aktorja ka punuar shumë për ndërtimin e fizikut të saj dhe tashmë ka krijuar vetëbesim për linjat trupore.

Prandaj Gemma Atkinson ndihet komode dhe me lehtësi e ekspozon trupin.

(Boldnews)

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here