Njihuni me pasaniket e Instagramit, shpenzojnë mbi 6 mijë paund për shopping

Dy motra, trashëgimtare të një miliarderi britanik janë bërë idhulli i shumë të rinjve në rrjetin social Instagram, pasi shpezojnë pa hesap vetëm për të treguar udhëtimet, veshjet dhe jetën e tyre luksoze. Ato janë Lana dhe Stephy Scolaro. Synimi i tyre i vëtëm është që të shpenzojnë para dhe të hedhin foto në Instagram.

Kësaj rradhe ato kanë tërhequr dhe vëmendjen e mediat ndërkombëtare. 

Motrat miliardere janë të bukura dhe kanë mijëra fansa në Instagram që mezi presin t’i shohin çfarë kanë blerë apo ku kanë udhëtuar.

Jeta e tyre është vajtje-ardhje mes Hollivudit dhe Londrës.

LEXO EDHE  Maluma premton të puthë fanset në skenë! A do ta provojë me vajzat shqiptare gjatë koncertit në Tiranë?

“Na pëlqen të bëjmë shopping, të udhëtojmë shumë dhe të takojmë njerëz të njohur dhe të bëjmë festa. Fansat tanë duan gjithashtu të njëjtën gjë”, thonë motrat Scolaro.

Por sa shpenzojnë gjatë nje seance shoppingu?

“Varet, zakonisht 3 deri në 6 mijë paund, por ndoshta edhe më shumë. Varet çfarë dalim të blejmë”, thonë ato.

(Boldnews)PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here