E hënë, Dhjetor 17, 2018

Denoncimi/ Si u zbulua afera korruptive e Ardi Veliut, merr 10...

Një oficer pranë Drejtorisë së Përgjithshme në Policinë e Shtetit ka denoncuar tek ish-kryeministri Berisha një aferë korruptive që po ndodh me dhënien e...

OP-ED

Del lista/ Ja kush janë 220 anëtarët e rinj të Këshillit...

Partia Demokratike ka publikuar emrat e 220 anëtarëve të rinj të Këshillit Kombëtar. Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e rinj të...

Horoskopi 2019, çfarë parashikojnë yjet për vitin e ardhshëm

Viti 2019 është në prag, mësoni se çfarë ju ka rezervuar fati përmes leximit të yjeve. Dashi Optimizmi dhe besimi, eliksiri i vërtetë i lumturisë! Do ta nisni vitin me mbështetjen e Jupiterit në shenjën e Shigjetarit deri në dhjetor dhe të...

Shenjat që tregojnë se jeni alergjikë

Ndryshe nga gripi apo virozët, simptomat e alergjisë nuk janë të njëjta për të gjithë. Në varësi të llojit të alergjisë që keni dhe...

Klopp i thur elozhe Xherdan Shaqirit

Jurgen Klopp u duk qartazi dhe me të drejtë mjaft i lumtur pas fitores së Liverpoolit 3 -1 kundër Manchester United. Trajneri i “The Reds”...

SHOWBIZ