E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Zonat e mbrojtura

Etiketim: zonat e mbrojtura

Zbardhet projekti/ Qeveria po projekton tkurrjen e zonave të mbrojtura në...

Një projekt i qeverisë për rishikimin e zonave të mbrojtura u vu në lëvizje përmes një tenderi të dyshuar për konflikt interesi dhe po...
WhatsApp DENONCO