E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Zona pa energji elektrike

Etiketim: zona pa energji elektrike

FOTO/ Pasojat e motit të keq në Bulqizë, rrëzohen disa pemë,...

Gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm, i gjithë rrethi i Bulqizës është përfshirë nga reshje të dendura e shoqëruar me erë të fortë. Për pasojë...
WhatsApp DENONCO