E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Yzberisht

Etiketim: yzberisht

Aksident në Yzberisht, makina përplas dy këmbësorë

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Yzberisht. Sipas informacioneve paraprake, dy persona kanë mbetur të plagosur. Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije...

Automjeti iu dogj në garazh, banori i Yzberishtit: Dua lekët e...

Parkingu i një pallati shumëkatësh në zonën e Yzberishtit është përfshirë nga flakët pak pas mesnatës, ku u dogjën tre automjete. Banorët të tmerruar...

Tiranë/ Digjen 3 makina në një garazh, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Tre automjete janë djegur në një garazh në zonën e Yzberishtit mëngjesin sotëm. Sipas informacioneve paraprake, makinat kanë qenë të parkuara në momentin që...

Skandal/ Banorët e Yzberishtit dhe të Unazës së Re po helmohen...

Emergjente, alarmante dhe skandaloze paraqitet situata në familjet e zonës së Unazës së Re dhe Yzberishtit sa i takon ujit që rrjedh nëpër rubinetat...
WhatsApp DENONCO