E premte, Janar 15, 2021
Etiketimet #Vokshi#Boldnews

Etiketim: #Vokshi#Boldnews

Vokshi: 4-vjeçari në Shkozë humbi jetën për shkak të kanalit të...

Ish-deputetja demokrate, ka reaguar pas ngjarjes së ditës së sotme, ku 4 vjeçari K.H i deklaruar i humbur disa ditë më parë, u gjet...

Fjalimi i Linda Ramës/ Vokshi: Keqardhje, mu duk si Nexhmija kur...

Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi, ka reaguar pas fjalimit të Linda Ramës në kongresin e Partisë Socialiste. Në reagimin e saj Vokshi shkruan, se sot Linda...

Paketa anti-shpifje/ Vokshi: Këto dy ligje duhen grisur, janë anti-kushtetuese

Ish-deputetja e Partisë demokratike, Albana Vokshi e ka cilësuar si antikushtetues dhe antiligjor, dy ligjet e propozuara nga qeveria Rama për paketën anti-shpifje. Pas takimit...

Aksidenti në Memaliaj/ Vokshi: Mësuesit viktima të korrupsionit arsimor …

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme ku dy mësues humbën jetën në Memaliaj ndërsa ktheheshin nga puna, ndërsa dy të tjerë u...
WhatsApp DENONCO