E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Vladion Filopati

Etiketim: Vladion Filopati

Masakra në Mirditë, vrasja e paralajmëruar që la jetimë 3 fëmijë

Fatmir Kolecaj, 47-vjeçari në kërkim policor, i akuzuar se mbrëmjen e djeshme ekzekutoi me armë zjarri ish—bashkëshorten Esmeralda Filopati dhe të vëllanë e saj...

“I dënuar për dhunë në familje”/ Fatmir Koleci tentoi vetëvrasjen në...

Fatmir Koleci, i dyshuar si autor i vrasjes së Vladion Filopatit dhe ish-bashkëshortes së tij Esmeralda Filopati ka qenë i dënuar me burg për...

“I dënuar për dhunë”/ Kush është Fatmir Koleci, i dyshuar për...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Rrëshen. Fatmir Koleci, ka vrarë me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij Esmeralda Filopati, dhe vëllain...
WhatsApp DENONCO