E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Ja çfarë i bëri Tiranës, Lali Eri…

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ka reaguar ndaj kryebashkiakut Erjon Veliaj, të cilin e cilëson një kryemashtrues. Zhupa shkruan në një postim në rrjet se...

Kryebashkiaku i përvishet Veliajt: Llaxore, ja përse do mbahesh mend…

Kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu, ka reaguar ndaj kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, të cilin e quan një llaxore. Mziu në reagimin e...

Konçensioni për vjeljen e tarifës së parkimit në Tiranë, PD zbardh...

Partia Demokratike, përmes Departamentit Anti-korrupsion, denoncoi sot dhënien me konçension të administrimit dhe vjeljes së tarifave të parkimit në Tiranë. Sipas partisë më të...

Veliaj, ka punuar apo hajdut?/ Kë duhet të besojmë Kryemadhin apo...

Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, u përfshi sot në një replikë në distancë me Presidentin, Ilir Meta, lidhur me propjektin e Unazës së Re. Madje...

Debati për Unazën e Re, Rama fut në sherr edhe Veliajn...

Debati për Unazën e Re ka prodhuar pasditen e sotme përplasje në distancë mes Presidentit, Kryeministrit dhe Kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj, ku secila...

Goxhaj:E morët seriozisht me diplomatët Rusë por harruat rinorët e Veliajt

  Avokati Altin Goxhaj përmes një komenti në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me vendimin për dëbimin e diplomatëve rusë nga Tirana, pas kërkesës së...

Veliaj: Sheshi “Skënderbej”, simbol i të gjithë shqiptarëve. Pllakat nga Kosova

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka pritur sot në një takim homologun e tij, kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, si...
WhatsApp DENONCO