E premte, Tetor 23, 2020
Etiketimet Trump

Etiketim: Trump

Hakërohet llogaria e Trump në Twitter, nuk do ta besoni sa...

Llogaria e Presidentit të SHBA’së, Donald Trump është hakuar pasi një person e qëlloi fjalëkalimin e tij duke bërë shaka. Eksperti i sigurisë kibernetike, Victor...

Shtëpia e Bardhë publikon programin politik të Trump

Donald Trump, 74 vjec, synon të marrë një mandat të dytë presidencial. Kërkon të mbledhë votat e zonave rurale, të supremacisë së bardhë, pro...

Biden ka një avantazh të madh ndaj Trump në pjesën e...

Fushata e kandidatit presidencial demokrat të SHBA Joe Biden hyri në shtrirjen e fundit të garës me një avantazh të madh parash ndaj Presidentit...

Ish-mbledhësi i fondeve Trump Elliot Broidy pranon fajësinë në çështjen e...

Një ish-mbledhës fondesh për Presidentin e SHBA Donald Trump u deklarua fajtor të Martën për një akuzë se ai loboi në mënyrë të paligjshme...

Biden apo Trump, Mustafa flet për zgjedhjet presidenciale në SHBA

Ish-kryeministri Isa Mustafa thotë se si LDK ‘janë me Amerikën’ dhe në këtë mënyrë nuk përkrahin asnjërin kamp atje në zgjedhjet e muajit të...

Qëlloi mbështetësit e Trump se kaluan para oborrit të tij

Një mbështetës i quajtur Lives Matter (BLM) në Maryland është akuzuar pasi ai dyshohet se ka qëlluar me armë kur mbështetësit e Trump kaluan...

Faktori i fshehur që mund t’i japë fitoren surprizë Trump

Nga David Siders, Politico Përkundër çdo mase që operativët politikë, akademikët dhe analistët kanë ndërmarrë për të parashikuar zgjedhjet, rezultati ka treguar se Joe Biden...

Parashikoi saktë koronavirusin dhe infektimin e Trump, astrologia tregon çfarë na...

Në muajin shkurt, Jessica Adams e transformoi krejtësisht mënyrën e vet të të jetuarit. Fshiu gjithë çfarë kishte në agjendë, braktisi shtëpinë në Londër...

“Njerëzit u lodhën duke dëgjuar këta idiotë”/ Trump denigron Faucin

Dr. Anthony Fauci, ndër më të njohurit në botë sa i përket këshillave për koronavirusin, duket se e ka zhgënjyer Presidentin Donald Trump. Trump gati...

Zgjedhjet në SHBA,28 milion kanë votuar deri tani, kandidatët gati për...

Prej disa ditësh amerikanët kanë nisur votimin për zgjehdjet presidenciale të 3 nëntorit. Votimi i hershëm tani është duke u zhvilluar në shtetin thelbësor...

Ja me çfarë akuzash do të përballet Donald Trump nëse ai...

Nëse gjërat nuk shkojnë sipas mënyrës së Donald Trump në Ditën e Zgjedhjeve, Presidenti mund të përballet me çështje më serioze sesa mënyra se...

“Nëse mundem nga Joe Biden, do të largohem nga vendi”, Trump...

Presidenti i SHBA-së Donald Trump i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit ku ka thënë mund të largohet nga vendi nëse humbet...

Zgjedhjet në SHBA: Trump dhe Biden devijojnë pyetjet kryesore në...

Presidenti i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij Demokrat Joe Biden kanë hequr pyetjet kryesore gjatë dyluftimeve në takimet e votuesve në TV. Z....
WhatsApp DENONCO