E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Torinon

Etiketim: torinon

Atalanta e nis sezonin e ri me fitore, bergamezët mundin në...

Atalanta zhvillon prej një kohe të gjatë një futboll zbavitës dhe pjesa ofensive e këtij ekipi është thjesht fantastike. Djemtë e Gian Piero Gasperinit...

Seria A/ Lacio luan ndaj Bolognas për kreun, Napoli sfidon Torinon...

Ditën e sotme luhen tre ndeshje të vlefshme për raundin e 26-të të Serisë A. Ndeshja e parë do të jetë ajo mes Lacios dhe...

Video/ Gafa e dytë brenda 2 ndeshjesh, Ibra nuk shënon nga...

Milani arriti të mund në shtesë Torinon me rezultatin 4-2 duke siguruar një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Kuqezinjtë e panë veten...

Milani mund Torinon në shtesë, kalon në gjysmëfinale të Kupës së...

Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje...
WhatsApp DENONCO