E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Topin e artë

Etiketim: topin e artë

Kaka këshilla për Neymar: Të ndjekë këtë rrugë për të fituar...

Kaka është i bindur që Neymar do të jetë braziliani i radhës, që do ta fitojë “Topin e Artë”. Ish-ylli i Milanit dhe Real...

Llogaritë e Ronaldos, zhgënjimi në Superkupë lidhet me “Topin e Artë”

Cristiano Ronaldo nuk e priti aspak mirë humbjen në Superkupën e Italisë kundër Lacios. Madje portugezi sapo mori medaljen e vendit të dytë e hoqi...

Messi: Turp që Mane u rendit i katërti për “Topin e...

Ai mund të ketë gjashtë Topa të Artë, por Lionel Messi ka shprehur pakënaqësinë e renditjes së Sadio Manes. Senegalezi përfundoi mbrapa Lionel Messit, Virgil...

Fitoi Topin e Artë, Messi: “Jeni pjesë e këtij çmimi, nuk...

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e Topit të Artë 2019, ku Lionel Messi e fitoi këtë trofe për herë të gjashtë. Në momentin e...

Klopp tregon pse Van dijk duhet të fitojë Topin e Artë

Jurgen Klopp, trajneri i Liverpool, ka deklaruar se Topi i Artë për këtë edicion duhet t’i jepet qendërmbrojtësit të skuadrës së tij, Virgil van...
WhatsApp DENONCO