E martë, Dhjetor 10, 2019
Etiketimet Topalli

Etiketim: topalli

Ish-truproja i Jozefina Topallit emërohet drejtues në doganë/ Çfarë po ndodh...

Marjan Laca, i cili që në kohën e PD mbante gradën kryekomisar në polici, ish-bodigardi i Jozefina Topallit dhe në vitin 2013 ka qenë...

Rama flet me nostalgji për Jozefinën/ Pse ka ndryshuar mendim kryeministri…

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Shkodër, ndërsa ka preferuar që të merret me batuta në drejtim të opozitës. Gjithsesi Rama në një moment ka...

Sulmi me bojë ndaj Ramës/ Topalli: Parlamenti tempull i demokracisë, nuk...

Ish-kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli, tha se në parlament nuk thuhen fjalë të papranueshme dhe nuk bëhen gjeste të papranueshme, ndërsa dha mendimin e...
WhatsApp DENONCO