E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Topalli

Etiketim: topalli

Berisha: Topalli e Patozi refuzuan ftesën për bashkëpunim, absurd kushti i...

Ish-kryeministri Sali Berisha pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit nuk përjashton mundësinë që partitë e krijuara nga ish-funksionarë të PD-së mund të dëmtojnë...

Topalli: Pas zgjedhjeve jam e gatshme të bashkëpunojë me opozitën, por...

E ftuar në ‘Open’ ish kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli foli për krijimin e partisë së saj ‘Lëvizja për Ndryshim”  është regjistruar e vetme...

A duhet të ftojë Basha edhe Topallin e Patozin në koalicion?...

Partia Demokratike deri tani ka arritur marrëveshjen me disa nga aleatët e vegjël, por ende nuk ka arritur paktin me PR-në dhe PDIU-në. Mbrëmjen...

Kushti i Topallit për të bashkuar mandatet me PD/ Ja ku...

Jozefina Topalli, drejtuese e "Lëvizjes për Ndryshim" tha mbrëmjen e sotme në studion e "Open" se në garën për zgjedhjet e 25 prillit ka...

Topalli: Ja gabimet e PD-PS në emërimet e ministrave në 30...

Jozefina Topalli, drejtuese e "Lëvizjes për Ndryshim" tha në emisionin "Open" se gabimi që është bërë në këto 30 vjet të politikës shqiptare, si...

Gjekmarkaj-Topallit: Me sulmet ndaj Bashës, po ndihmon Ramën

Jozefina Topalli, ish-nënkryetare e PD, sot drejtuese e "Lëvizjes për Ndryshim", është një nga kundërshtaret më të ashpra të Lulzim Bashës. Në emisionin OPEN, Topalli...

Topalli sulmon Bashën: Ka pakt me Ramën, edhe unë kam përgjegjësi...

Jozefina Topalli, e cila konformoi rikthmin në politikën aktive, duke krijuar ‘Lëizjen për ndryshim’, tha në emisionin "Open" se mes Kryeministrit Edi Rama dhe...

A do të bashkëpunoni me Jozefina Topallin? Ja përgjigjia e Monika...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, u shpreh mëngjesin e sotëm, se nuk ka pasur asnjë takim me ish-kryeparlamentaren, Jozefina Topalli, e cila pak ditë...

Dash Shehi: Ja pse nuk më shqetësojnë partitë e reja të...

Ish-deputeti Dashamir Shehi, kryetar i LZHK, nuk i sheh si shqetësim partitë e reja që po regjistrohen vetëm pak muaj para zgjedhjeve parlamentare. Në një...

Partia e Jozefina Topallit, Basha: E krijuar nga Rama, është i...

Në një komunikim me mediat nga selia e PD-së, kreu demokrat Lulzim Basha, u pyet edhe për "Lëvizjen për Ndryshim", subjekt që pritet të...

Topalli i bashkohet “Lëvizjes për ndryshim”: Nuk është parti, nuk mund...

Ish-numri dy i Partisë demokratike, Jozefina Topalli, nis një angazhim të ri politik. Për ABC News, ish kryeparlamentarja demokrate rrëfen se do t’i bashkohet...

Akuzat e Topallit: Basha-Rama, marrëveshje për pragun elektoral. Po çimentojnë pushtetin

Jozefina Topalli, ish-nënkryetare e PD, ka reaguar ashpër ndaj heshtjes së opozitës, lidhur me pragun elektoral, ndërsa e konsideron këtë si një marrëveshjes mes...

Parashikimi i Topallit: Rama do ftojë Bashën në bashkëqeverisje, në PD...

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli i sheh të papranueshme ndryshimet e Kodit Zgjedhor të propozuara nga Partia Socialiste në tryezën e Këshillit Politik. Në një intervistë për...
WhatsApp DENONCO