E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Tifozi i united

Etiketim: tifozi i united

Tifozi i United i kërkon Kloppit të humbasë ndeshje me Liverpool-in,...

Liverpooli nuk ka të ndalur në Premierligë ku nga 26 ndeshje, i ka fituar 25 dhe ka barazuar një herë me Manchester Unitedin. Kjo super...
WhatsApp DENONCO