E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Thyen

Etiketim: thyen

“Mbreti” i ajrit, Ronaldo thyen rekordin e radhës

Cristiano Ronaldo shënoi golin e dytë kundër Sampdorias për 1-2. Portugezi u shkëput në mënyrë fantastike nga toka duke habitur mbrojtësin e vendasve. Rrjeta...

Boks/ Florian Marku thyen kundërshtarin, arrin fitoren e gjashtë radhazi

Florian Marku ka triumfuar në Manchester kundër Nathan Bendon, pas gjashtë raundeve. Dy boksierët e peshës e 67 kilogramë luftuan mes tyre dhe në...

Kane thyen rekordin e Del Pieros në Ligën e Kampioneve

Harry Kane po kalon një formë mjaft të mirë, sidomos në Ligën e Kampioneve, teksa në sezonin aktual ka arritur të shënojë 6 gola...
WhatsApp DENONCO