E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Thirrje

Etiketim: thirrje

Zgjedhjet e 25 prillit/ Bujar Asqeriu bën thirrje: Zgjidhni mes sundimtarit...

Ditën e sotme, Lulzim Basha ndodhet në Vlorë aty ku dhe është pritur nga qindra qytetarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike. Gjatë takimeve të tij...

Paralajmërimi i fortë i Metës: Çdo zyrtar, të ketë kujdes maksimal...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka ardhur me një thirrje të fortë sot për çdo zyrtar në Shqipëri. Kreu i Shtetit iu kërkon të...

“Mos kini frikë, dilni në rrugë”! Prag trazirash në Rusi, Navalny...

Në një video, lideri i opozitës, Alexei Navalny, u bëri thirrje rusëve që të dalin në rrugë për të protestuar. “Mos keni frikë, dilni në...

“Boll bëre gaztorin”/ Paloka-Ramës: Ndihmo qytetarët e izoluar nga përmbytjet

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, nëpërmjet një statusi në rrjete sociale shprehet se asnjë projekt 3D nuk e largon dot ujin nga shtëpitë dhe...

Apeli i Kryemadhit: Qytetarët të angazhohen masivisht në zgjedhje

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, iu drejtua me një apel qytetarëve, për të marrë pjesë masivisht në zgjedhjet e 25 prillit. Gjatë takimit në njësinë...

Vrasja e 25-vjeçarit, Berisha thirrje për protestë kombëtare në orën 22.00:...

Ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha nga ana e policisë ka nxitur organizimin e protestave apo tubimeve paqësore në vendin tonë. Ditën e djeshme u...

Moti i keq, bashkia thirrje qytetarëve në Vlorë: Shmangni lëvizjet!

Moti i keq ka përfshirë vendin që prej ditës së djeshme, ndërsa meteorologët kanë parashikuar përkeqësim. Vlora është më e prekura nga stuhia dhe...

Mediu thirrje opozitës: Duhet të mblidhemi, po shkatërrohen liritë politike dhe...

Kreu republikan, Fatmir Mediu, i është drejtuar me një apel Komitetit Teknik anti-Covid për të marrë masa në mbrojtje të jetës së shqiptarëve dhe...

“Spitalet nuk janë hotele”, Basha i bën sërish thirrje Ramës të...

Kreu i PD, Lulzim Basha i ka bërë sërish thirrje kryeministrit Rama që të zbatojë planin e PD për të vënë në dispozicion spitalet...

“Mos cënoni liritë qytetare”, apeli i pedagogut për Qeverinë: Njerëzit po...

Pedagogu i njohur, Erion Kristo, një prej aktivistëve të shoqërisë civile, përmes një postimi në rrjetet sociale, i ka drejtuar një apel Qeverisë që...

Grenell u bën thirrje amerikanëve që të votojnë: Na duheni

Richard Grenell, bashkëpunëtor i ngushtë i presidentit amerikan Donald Trump, përmes një postimi në Twitter u ka kërkuar votuesve amerikanë të mos largohen nga...

Koha për të folur!

Nga Erion Dasho Të nderuar kolegë, koha për të folur! Që nga fillimi i epidemisë së COVID, shumë mjekë u sëmurën, një pjesë e madhe...

Parisi thirrje BE-së për masat kundër Turqisë

Bashkimi Evropian duhet të marrë masa kundër Ankarasë në samitin e ardhshëm, tha Ministri francez i Tregtisë Frank Rister. "Franca është e bashkuar dhe Evropa...
WhatsApp DENONCO