E dielë, Dhjetor 6, 2020
Etiketimet Teo jacobs

Etiketim: teo jacobs

Ekskluzive/ Gjykata përzuri Teo Jacobs nga seanca për masën e Luan...

Nga BoldNews.al Zhurmat, që qarkullojnë prej ditësh në korridoret e drejtësisë se Gjykata e Posaçme e Apelit, ka nxjerrë vëzhguesin e ONM-së, Teo Jacobs, nga...

Si ia “ëmbëlsoi” Donika Prela shijen e hidhur Teos së “fortë”...

Nga BoldNews.al Këshilli i Lartë i Prokurorisë (KLP) pritet të dalë me një qëndrim për deklaratat e papërshtatshme kundër hetimeve të SPAK dhe dy prokurorëve...
WhatsApp DENONCO