E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Tender

Etiketim: tender

Rruga Porto Romano-Durrës, ARRSH tender për ndërtimin/ Fondi limit 5.5 milionë...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur tenderin për ndërtimin e lotit 3 të rrugës Porto Romano në Durrës me një fond limit prej më shumë...

Dyshja “e preferuar” e Ramës merr tenderin 600 mijë euro për...

Nga BoldNews.al Studio arkitekturore “51N4E” dhe ndërtuesi Gent Agolli janë pjesë e konsorciumit që u shpall fitues në tenderin rreth 600 mijë euro të zhvilluar...

Nuk ka krizë për “oligarkët”. “Fusha” kap 400 milionë lekë për...

Nga Boldnews.al Kompania “Fusha” shpk është shpallur fituese e tenderit 400 milionë lekë (të vjetra) për pastrimin e qytetit të Krujës, në përfundim të...

Zemërgjerësia e Skerdit/ Pas Ajolës, edhe burri i Spiropalit drejtor i...

Nga BoldNews.al Ju kujtohet Salarjon Totaj, bashkëshorti i Elisa Spiropalit, që i jepte tendera kompanisë së kunatit të tij e më tej, kushëririt, gjatë kohës...

Post-tërmeti/ “Tallja e Lalit”, anulon tenderin 50 mijë USD, vijon atë...

Nga Boldnews.al Ndërmarrja e Ujësjellësit të Tiranës, nën varësinë e Bashkisë së drejtuar nga Erion Veliaj, ka vendosur të anulojë tenderin për “ndërtim rrjet ujësjellësi...

Tërmeti/ Presidenca e ILDKP anulojnë tenderat jo-urgjent. “Illyrian” e Lleshaj, 2...

Nga Boldnews.al Institucionet publike kanë “refuzuar” në masë Urdhërin e Ministres së Financave, Anila Denaj, për ndalimin e tenderave të rinj, pas situatës tragjike të...

Kryebashkiaku i Ramës falenderon PD dhe anullon procedurat e tenderit

Kryebashkiaku i Rilindjes në Gramsh, Klodian Taçe, përmes një postimi në rrjet njofton se ka urdhëruar pezullimin e procedurave të mëtejshme të lidhjes së...

LSI akuza Veliajt për privatizimin e ujësjellësit: Fituesit janë të paracaktuar

Lëvizja Socialiste për Integrim denoncon aferat e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj për të cilin thotë se është duke fundosur ekonominë e qytetarëve dhe...

Thyen vendimin e Ramës/ Kryebashkiakja socialiste bën tenderin 55 milionë lekë...

Qeveria Rama para 5 ditësh morri një vendim që ndalonte kryebashkiakët të bënin tendera dy muaj para zgjedhjeve. Në vendimin e qeverisë thuhej “pezullimin e...

Tenderat, përjashtohen 17 kompani/ Shkak deklarimet e rreme…

Për të paktën 55 kompani janë bërë propozime për përjashtim nga gara në procedurat e prokurimit të zhvilluara nga institucionet publike. Të dhënat zyrtare tregojnë...

Tenderi i çuditshëm/ Policia, 25 mln lekë për 10 qen që...

Nga Boldnews.al Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit ka vendosur që të shpenzojë në mënyrë “inteligjente” rreth 25 milionë lekë të taksave publike. Të paktën...

Arsimi profesional, mbi 457 mln lekë për 3 shkolla/ Financat hapin...

Arsimi profesional është përcaktuar si një ndër prioritetet kryesore të Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë. Në këtë kuadër, kjo e fundit ka hapur ditën e...
WhatsApp DENONCO