E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet #Teatri#Basha#Boldnews

Etiketim: #Teatri#Basha#Boldnews

Teatri Kombëtar/ Reuters dhe NYT: Zemërim kundër qeverisë në Tiranë

Shembja e Teatrit Kombëtar ka marrë vëmendjen e mediave ndërkombëtare të cilat kanë raportuar për protestat dhe përplasjen me policinë. Reuters dhe New York...

Basha: Rama dhe Veliaj nuk mund të fshehin të vërtetën, Teatri...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas tërheqjes së rilindjes për prishjen e Teatrit Kombëtar. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Basha...
WhatsApp DENONCO